GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmanın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade ve İptal Koşulları

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürünler yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürünlerin hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içinde ürün kullanılmış ise ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Madde 1: Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün ya da ertesi gün içerisinde hazırlanmaya başlıyor. Bu sebeple üründen vazgeçme durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç aynı gün içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.
Madde 2: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz (Madde:1 de belirtilen aynı iş günü süresini geçti ise).
Madde 3: Özel sipariş: Kişeye özel kumaş kaplaması, ayak rengi değişimi, ölçü değişikliği, köşe yönü değişimi vs. gibi durumlar varsa ürün, iade alınmamaktadır.
Madde 4: Kurulumu yapılmış ürünler: Demonte olarak gelen kurulumunu; ekiplerimizin, profesyonel kurulum ekiplerininya da müşterimizin yaptığı ürünler iade alınmamaktadır.
Madde 5: Nakliye bedeli alınmış olan ürünlerin keyfi iadesinde nakliye ücreti iade edilmemektedir. Nakliye bedeli alınmamış ürünlerin keyfi iadesinde %20 iade nakliye bedeli karşılığında iade hakkınız bulunmaktadır.