Hakkımızda

Tasarım

Yaşam alanları için tasarladığımız, ürün bazında değil genel olarak konsept bütünleyici tasarımlar ile müşterilerimize koltuk, mobilya, ve tamamlayıcı ürünler ile beraber genel konsept tasarımlar ile hizmet vermekteyiz.

Proje

timutti, projelerinde, profesyonel, dinamik ve yaratıcı ekibi ile ergonomi, işlevsellik, estetik, kalite, süre ve maliyet gibi esasları göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir.

Uygulama

timutti, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen, mekânın ruhuna uygun ürünlerle oluşturduğu projeleri zengin bilgi birikimine dayanarak perfeksiyonist yaklaşım ve seçkin kadrosu ile hayata geçirir.

Tasarım ve projelerimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kurucumuz Y.İç Mimar & Endüstri Ürünleri Tasarımcı Timuçin MURATALAN, alanında akademik kariyerin yanı sıra küçük yaştan itibaren ahşap ve inşaat sektörü içerisinde kazanmış olduğu deneyimler sayesinde alanına her yönden hâkimdir.

Amacımız, daima bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu amaçlayan tanımlı mekânların, tanımlı işlevlerle kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanmasını ilke edinmiştir.

timutti, mimaride uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimin sizlere yansıyan yüzüdür. Günümüz modern çağı yeni trendleri ile sizlerin aşina olduğu kültürün geleneksel motiflerini bütünleştirip içinde yabancı hissetmeyeceğiniz özel mekân tasarımlarına imza atmaktadır.

 

Çalışmalarımız konut, villa, dekorasyon ve kurumsal firmalara mobilya tasarım ve danışmanlık desteği vermektedir.

 

Timutti olarak temelde arzu ettiğimiz şey, dünyanın en değerli varlığı olan insanın, değerli olduğunu hissedebileceği ve bunun verdiği güvenle huzurlu yaşayabileceği mekân tasarımları yapmaktır.

Neden biz ?

Kalite ve güvenilir eserler oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Temeli insana ve doğaya saygılı olmak, Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek.

Ev dekorasyon

Mobilya tasarım

Oturma odası tasarım

Banyo tasarım

Mutfak tasarım

Yatak odası tasarım

Çocuk & Genç odası

Aydınlatma ürün tasarım

Aksesuar tasarım

Proje hizmetleri

874
Tasarım
342
Proje
378
Uygulama
279
Hizmet

timutti

Bu bölüm hazırlanmaktadır.

KURUMSAL BİLGİLER

Firma ünvanı : T7 TASARIM REKLAM VE DEKORASYON LTD. ŞTİ.
Vergi dairesi : Sarıgazi
Vergi numarası : 8150976825
Mersis Numarası : 0815097682500001
Ticaret Sicil No : 281295-5

BANKA BİLGİLERİ

Banka adı – Şube Adı : İŞBANKASI – MİMAR SİNAN-ÇEKMEKÖY/İSTANBUL
Şube Kodu : 1449
Para Birimi : TR
IBAN Numarası : TR31 0006 4000 0011 4490 1537 01
Hesap Adı : T7 TASARIM REKLAM VE DEKORASYON LTD. ŞTİ.

SİPARİŞ E-POSTA ADRESİ

siparis@timutti.com